Izberi regijo

Veselice 2016

Sobota, 30. julij 2016

  • Moravče - Ansambel Jureta Zajca
  • Rakitovec, Koper - Skupina Ku Adn in Majka
  • Sela pri Šumberku, Trebnje - Fantje izpod Lisce
  • Stranje, Senovo - Ansambel Roka Žlindre
  • Tržišče, Sevnica - Ansambel Novi Spomini
  • Turjak, Velike Lašče - Ansambel Pogum
  • Nedelja, 31. julij 2016

  • Poljane nad Škofjo Loko, Gorenja vas - Donačka
  • Prešnica, Hrpelje-Kozina - Skupina Ku Adn
  • Zgornji Razbor, Podgorje pri Slovenj Gradcu - Ansambel Pogum
  • Sobota, 6. avgust 2016

  • Boštanj, Sevnica - Tanja Žagar in Avantura
  • Dole, Šentjur - Ansambel Vikend
  • Draža vas, Slovenske Konjice - Ansambel Donačka, Dejan Vunjak in Brendijeve barabe
  • Fram - Ansambel Saša Avsenika
  • Hruševo, Dobrova - Ansambel Toneta Rusa
  • Hruševo, Dobrova Polhov Gradec - Ansambel Toneta Rusa
  • Kriška vas, Ivančna Gorica - Ansambel Pogum
  • Podkoren, Kranjska Gora - Skupina Calypso
  • Stob, Domžale - Harmonk'n'roll
  • Tinjska gora, Slovenska bistrica - Ansambel Modrijani
  • Črni Vrh, Dobrova - Polhov Gradec - Ansambel Javor
  • Nedelja, 7. avgust 2016

  • Sv. Lovrenc, Prebold - Ognjeni muzikanti, Irena Vrčkovnik
  • Višnje pri Colu, Ajdovščina - Ansambel Pogum
  • Sobota, 13. avgust 2016

  • Lahovče, Cerklje na Gorenjskem - Dejan Vunjak
  • Lazec, Cerkno - Trio Šubic
  • Lukovek - Ansambel Nemir, Klapa Šufit
  • Poklek nad Blanco, Sevnica - Ansambel Smeh
  • Raka, Krško - Tanja Žagar in Avantura
  • Nedelja, 14. avgust 2016

  • Lahovče, Cerklje na Gorenjskem - Mambo Kings, Otroški program
  • Oplotnica - Ansambel Vikend, Ansambel Ognjeni muzikantje
  • Petkovec, Logatec - Ansambel Zaka pa ne
  • Retje, Loški Potok - Ansambel Jureta Zajca
  • Zbigovci - Ansambel Toneta Rusa
  • Petek, 19. avgust 2016

  • Dobračeva, Žiri - Mambo kings
  • Lukovek, Trebnje - Ansambel Modrijani
  • Podbrezje, Naklo - Skupina Calypso
  • Sobota, 20. avgust 2016

  • Brezovica pri Borovnici, Borovnica - Fantje z vseh vetrov, Ansambel Krimski Lisjaki
  • Dobračeva, Žiri - Ansambel Toneta Rusa
  • Dolenja Straža, Straža - Ansambel Franca Miheliča
  • Gotovlje, Žalec - Ansambel Petka, Ansambel Skrivnost
  • Matena, Ig - Ansambel Spev
  • Podbrezje, Naklo - Veseli Begunjčani
  • Reteče, Škofja Loka - Ansambel Ponočnjaki
  • Sela pri Kamniku, Kamnik - Ansambel Pogum
  • Vrhovci, Ljubljana - Mladi Dolenjci
  • Zdenska vas, Dobrepolje - Skupina Calypso
  • Nedelja, 21. avgust 2016

  • Sele na Koroškem - Ansambel Toneta Rusa
  • Petek, 26. avgust 2016

  • Hmeljčič, Mirna Peč - Skupina Gadi
  • Javoršica pri Moravčah - Mladi Dolenjci, Ansambel Smeh, Ansambel Gorenjski kvintet, Ansambel Namig, Mladi Gamsi, Ansambel Svetlin, Ansambel Jureta Zajca, Ansambel Mladi upi, Ansambel Štrajk
  • Sežana - Skupina Ku Adn
  • Sobota, 27. avgust 2016

  • Blagovica, Lukovica - Ansambel Poljanšek
  • Dol pri Ljubljani - Ansambel Nemir
  • Karlovica, Velike Lašče - Ansambel Krpani
  • Nedelja, 28. avgust 2016

  • Idrijske Krnice, Idrija - Ansambel Toneta Rusa
  • Spodnja Senica, Medvode - Skupina Calypso
  • Sobota, 3. september 2016

  • Klanec, Hrpelje - Kozina - Skupina Ku Adn, Vlado Kreslin in Mali Bogovi
  • Stari trg pri Slovenj Gradcu - Ansambel Toneta Rusa
  • Sobota, 10. september 2016

  • Veliki Orehek, Novo mesto - Ansambel Topliška Pomlad
  • Nedelja, 25. september 2016

  • Mengeš - Trio Šubic
  • Sobota, 1. oktober 2016

  • Dolga Gora, Šentjur - Skupina Gadi
  • Četrtek, 28. julij 2016

  • Koper - Skupina Ku Adn
  • Ponedeljek, 20. junij 2016

  • Nadgorica, Ljubljana - Gamsi
  • Petek, 27. maj 2016

  • Kamnica, Maribor - Tanja Žagar
  • Nedelja, 27. marec 2016

  • Črni Vrh, Idrija - Fantje izpod Lisce
  • Sobota, 13. februar 2016

  • Skaručna, Vodice - Ansambel Marcela IN
  • Prikaži pretekle dogodke