Izberi regijo

Veselice 2017

Petek, 18. avgust 2017

  • Dobračeva, Žiri - Poskočni muzikanti
  • Graška Gora, Slovenj Gradec - Tekmovanje glasbenih skupin
  • Sobota, 19. avgust 2017

  • Bašelj, Preddvor - Skupina Calypso
  • Bistrica ob Sotli - Manca Špik, D'Palinka Band
  • Brezovica pri Borovnici, Borovnica - Ansambel Krimski Lisjaki
  • Davča, Železniki - Ansambel Raubarji
  • Dobračeva, Žiri - Veseli svatje
  • Gorenje Lakovnice, Novo mesto - Mladi Dolenjci
  • Gorenje Otave, Cerknica - Ansambel Jelen
  • Hmeljčič, Mirna Peč - Ansambel Veseli Dolenjci
  • Ig - Ansambel Ponos
  • Lancovo, Radovljica - Ansambel Katrca
  • Občine, Dobrnič - Fantje izpod Lisce
  • Podbrezje, Naklo - Veseli Begunjčani
  • Reteče, Škofja Loka - Ansambel Ponočnjaki
  • Tacen, Ljubljana - Ansambel Donačka
  • Velika Strmica, Mokronog - Trebelno - Skupina Ne ga lom´t
  • Šinkov Turn, Vodice - Ansambel Jureta Zajca
  • Nedelja, 20. avgust 2017

  • Bašelj, Preddvor - Ansambel Zupan
  • Bašelj, Preddvor - Ansambel Zupan
  • Davča, Železniki - Ansambel Slovenski muzikantje
  • Graška Gora, Slovenj Gradec - Ansambel Modrijani
  • Vače, Litija - Ansambel Petra Finka
  • Petek, 25. avgust 2017

  • Hrastov Dol, Ivančna Gorica - Ansambel Hec
  • Idrijske Krnice, Idrija - Adi Smolar
  • Mengeš - Duško Lokin in klapa Jadranski Maestrali
  • Velesovo, Cerklje na Gorenjskem - Skupina Calypso
  • Sobota, 26. avgust 2017

  • Dol pri Ljubljani - Ansambel Nemir
  • Hrastov Dol, Ivančna Gorica - Skupina Gadi
  • Idrijske Krnice, Idrija - Ansambel Tik Tak
  • Kot, Ig - Ansambel Unikat
  • Radomlje, Domžale - Ansambel Roka Žlindre
  • Sežana - Skupina Ku Adn
  • Črnuče, Ljubljana - Dejan Vunjak in Brendijeve barabe
  • Nedelja, 27. avgust 2017

  • Idrijske Krnice, Idrija - Ansambel Petra Finka, Fešta Bend
  • Kal, Pivka - Skupina Ku Adn
  • Petek, 1. september 2017

  • Barje, Ljubljana - Ansambel Nalet, Petkova Pumpa (Radio Veseljak) Jonny DJ
  • Brezovica pri Ljubljani, Brezovica - Mladi Gamsi
  • Dolenja vas, Ribnica - Skupina Calypso, Dejan Vunjak in Brendijeve barabe
  • Ribnica, Ribnica - Skupina Calypso
  • Sobota, 2. september 2017

  • Dražgoše, Železniki - Ansambel Potep
  • Podgorica, Ljubljana - Skupina Calypso
  • Ponikva, Šentjur - Dejan Vunjak in Brendijeve barabe
  • Sora, Medvode - Ansambel Modrijani
  • Sobota, 9. september 2017

  • Dol pri Ljubljani - Rok 'n' band, Rok Terkaj, Klapa Jadranski Maestrali
  • Parižlje, Braslovče - Ansambel Modrijani
  • Vrbovo, Ilirska Bistrica - Skupina Ku Adn, Jelena Rozga
  • Petek, 22. september 2017

  • Borovnica - Skupina Calypso, Klapa Intrade
  • Sobota, 30. september 2017

  • Srednja Vas pri Šenčurju - Skupina Calypso
  • Šenčur - Skupina Calypso
  • Sobota, 7. oktober 2017

  • Komenda - Skupina Calypso
  • Ponedeljek, 14. avgust 2017

  • Dragomer, Log-Dragomer - Ansambel Sekstakord
  • Nedelja, 2. julij 2017

  • Cajnarje, Cerknica - Ansambel Nemir
  • Ponedeljek, 19. junij 2017

  • Nadgorica, Ljubljana - Gamsi
  • Nedelja, 4. junij 2017

  • Polhov Gradec - Čuki
  • Sobota, 13. maj 2017

  • ŠKOCJAN - Ansambel Saša Avsenika
  • Petek, 12. maj 2017

  • Peče, Moravče - Skupina Calypso
  • Petek, 5. maj 2017

  • Ljubljana - Mambo kings
  • Petek, 21. april 2017

  • Mengeš - Kvatropirci
  • Nedelja, 16. april 2017

  • Črni Vrh, Idrija - Fantje izpod Lisce
  • Nedelja, 26. februar 2017

  • Cerkno - Ansambel Rosa
  • Petek, 24. februar 2017

  • Goriče, Kranj - Tanja Žagar
  • Sobota, 4. februar 2017

  • Okroglice, Sevnica - Ansambel Nalet
  • Prikaži pretekle dogodke